Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2005, 16:25   #14
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Pozostaje mi tedy pogratulowac zacnej famili! *kłania sie*

Zas słowom twego dziadka wierze i znac, cnotliwa persona skoro z zacnosci przeciwko ok[pantomi i innym psim synom wystepowala

ale

sa wyjatki! Naprawde czytalo sie troche o tych sprawach, mam kumpla co II ws interesuje sie ze hhoho, gadalo z kilkoma nauczycielami i rzeczywiscie byli tacy, ktorzy nie raz sprawaowali sie rownei dobrze dla polakow jak SS. Masz racje jedank, nie nazwyajmy ich partyzantami lecz mordercami. Oni sami sie raczje partyzantka nazwyali...

Słowianie jako jedni z pierwszych zaczlei uzywac metody wojownaia jaka byla wojna partyzancka, vide: mieszko i Boleslaw :P Mamy wiec w tym doswiadczenie co sie nam na GROM przelozylo :P

IRA legalna? Kurcze jak ja malo wiem

Zreszta niech sie Polska terrorystów nei obawia! DLaczego? Bo Matka Bzoa jest nasza Krolowa
"Skoro Matka Boza z nami, to kto przeciwko nam?" (w tle leci piosenka Kowalskiego "Pieśń obronców Czestochowy", polecam :P)
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline