Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2020, 13:38   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzięki za poprawkę w numerkach, już zedytowałam pierwszy post żeby był bez skazy.
- No problemo. Też tego nie wyłapałem póki nie zacząłem rozpisywać co jest co Akurat część podręczników mam przy sobie no ale nie wszystkie i część mam w pdf a w tych pdf nie widać numerków bo chyba poza grzbietem książki to w samej książce ich nie ma.




Cytat:
Swoją drogą, bardzo użyteczne, skrótowe opisy. Wobec braku ogólnego indeksu Neuro po 3 dodatku, taka kompilacja będzie wybawieniem dla tych co walczą z młodzieńczą sklerozą wiecznie szukając odpowiedzi na kardynalne pytanie każdego geeka i mola książkowego "Gdzie ja to już widziałem?"
- Przyznam, że myślałem kiedyś o takiej rozpisce co jest gdzie w tych podręcznikach. No ale na planowaniu się skończyło. A wrzuciłaś tą listę to jakoś mnie zmobilizowało do wciśnięcia swoich trzech groszy na ten temat



Cytat:
Pipboy79 - wykonaliśmy wspólnie kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty.
- Czasem warto zrobić coś dla samego siebie, dla własnej satysfakcji i potrzeby. Może to właśnie jeden z takich przypadków
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem