Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2020, 13:50   #7
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Przyznam, że myślałem kiedyś o takiej rozpisce co jest gdzie w tych podręcznikach. No ale na planowaniu się skończyło. A wrzuciłaś tą listę to jakoś mnie zmobilizowało do wciśnięcia swoich trzech groszy na ten temat
Wiesz, że ja też? Może wspólnymi siłami naszej dwójki lub nawet całego forum do tego przysiądziemy? Po starcie mojej sesji postaram się może jakiegoś exela stworzyć i udostępnimy go dla wszystkich zainteresowanych. Później sprzedamy do Portalu jako pracę zbiorową. Teraz można by chętnych do roboty nazbierać według dobrze znanego i lubianego schematu etapów pracy nad projektem:
Cytat:
1) Entuzjazm

2) Rozczarowanie

3) Panika

4) Szukanie winnych

5) Ukaranie niewinnych

6) Chwała i honory dla nieuczestniczących
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem