Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2020, 19:05   #232
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Jeszcze się okaże, że Spoon i Qwerty zostaną najlepszymi przyjaciółmi. Dajcie tylko sobie trochę czasu.

Tymczasem Tony...
Jak zapewne się domyślacie w najbliższym poście pojawi się wprowadzenie do mechaniki walki. Potrzebuję info w jednej kwestii: w przypadku ewentualnej wymiany ognia Tony podejmie próbę walki (pięści vs broń palna), czy ucieczki (uniki vs broń palna)? Do uników nadal masz bonus z tej alceleracji jakby co.

On jeden zostanie rozliczony w nadchodzącym poście.

A moja postać nie dała rady się zakraść coby komuś w głowę kawałem dechy przywalić? :P Może nie opisałem tego w poście, ale taki jest zamiar, że się zakradam za nich i atakuję, tak aby być już w zasięgu walki wręcz. No chyba że urypałem rzuty na skradanie :P
 
Zaalaos jest offline