Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2020, 16:56   #514
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi spojrzał na Marka, który wyraźnie przeszedł w czujniejszy tryb po tym jak padło hasło "maska oni". Obstawiał, że może mieć to związek z misją z jaką przyjechał młodszy policjant. Czy maska oni mogła być "tą maską Amona"? Jakkolwiek Kaburagi nie wierzył w magiczne maski, to trzeba będzie sprawę zbadać choćby dla spełnienia formalności.
I jak ma pracować mając coś takiego na barkach i z tyłu głowy spotkanie z bratem.?

- Myślę, że Naga może się zgodzić. Zwłaszcza, że potrzebuje zmienić okolicę. - stwierdził. - Myślę, że Zolt powinniśmy najbardziej się nadaje do przejrzenia tych rzeczy. I czy ten koleś podający się za mojego brata nie mógł poczekać? Chętnie miałbym to pożal się bogom spotkanie rodzinne do ofajkowania.
A przy okazji ta maska no, to ta sama którą zgarnąłem wczoraj?
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 25-10-2020 o 17:28.
Guren jest offline