Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 17:15   #98
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Wulfgar uderzył czarnoksiężnika w ramię, a za chwilę potem ogarnął go niezrozumiały dla niego samego strach. Sam nie wiedział czego się bał, zapewne było to działanie magii Vedina. Krasnolud wybiegł szybko z pokoju czarnoksiężnika po drodze tratując 'nowego'. W końcu zatrzymał się w połowie drogi na dół...*Cholera* - pomyślał - *czarnoksiężnik wyraźnie ma wrogie plany wobec Walhira*. Słowo 'hełm', które padło podczas zamieszania z ust Vedina dało Wulfgarowi powód by sądzić, iż chodzi o hełm, w którego posiadaniu obecnie znajdował się on sam na prośbę współplemieńca. *Czas zająć się własnymi sprawami, ten czarnoksiężnik doskonale radzi sobie z odpieraniem ataków zwykłych wojowników takich jak ja, nie będę się w to mieszał póki się nie wyjaśni* - z takimi myślami krasnolud wrócił przed drzwi pokoju i zwrócił się do Kane'a:
- Wybacz, przyjacielu - jeśli tamten leżał, krasnolud podał mu dłoń, by pomóc w podniesieniu się - byłem pod wpływem zaklęcia tego parszywca. Jeszcze raz przepraszam.Następnie ignorując to co dzieje się w środku dodał:
- Możesz mi powiedzieć o sobie coś ciekawego? - otarł ręką czoło - coś co powinienem wiedzieć, chcąc zostać twoim towarzyszem.
 
Ra6nar jest offline