Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2020, 20:37   #18
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Pobieżnie poczytałem nieco o systemie. Podoba mi się ten pomysł inkwizycji. Mógłbym zrobić jej agenta, z klasy Wayfarer'a, którego jakiś inkwizytor wysyłałby do badania "niepewnych" lokacji, gdzie nie wiadomo, czy potrzebna jest ingerencja inkwizycji, czy może wieśniaki rozsyłają plotki, bo zobaczyły przerośnięte zwierze przy wejściu do jakiejś groty. Jeśli problem jest mały, ma sam go rozwiązać, jeżeli jest znaczny, ma zrobić zwiad i donieść sprawozdanie do szefostwa, a jak chce się wykazać, może spróbować samemu rozwiązać znaczny problem na swoją zgubę.

Jak masz jakiś konkretny materiał o Lex Arcana, możesz mi go przesłać, to postaram się wpasować postać w ramy organizacji.

Na postać wziąłbym schemat pierwszy tylko zamienił Dex z Wis:
Character 1
-----------
Strength: 10
Dexterity: 15
Constitution: 15
Intelligence: 12
Wisdom: 10
Charisma: 13
Gold: 120
 
__________________
Also known as Boomy
Recollectors - Ongoing, Gracze: Deadziu, Eleishar
Fiath jest teraz online