Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2020, 22:52   #1280
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No ja mam takie jedno pytanie - skoro agenci musieli przeczekiwać deszcz i minęło jak piszesz 3-4 h, a jadą teraz 20-30 minut to czemu u licha, jeśli padają na mordę ze zmęczenia, nie wykorzystali logicznie tych ze 2 h co najmniej z czekania na przekimanie się? Trochę to dziwnie tak narzucone z góry
- Te ok 3 h to minęły od mojej poprzedniej tury do obecnej. T 73: 09:30 - T 74: 12:30. W tych 3 h liczy się wszystko od początku Waszej poprzedniej tury do końca mojej obecnej. Czyli narady w domu, narady w ogrodzie, spacer po lotników, przygotowania do wyprawy do miasta i na sam koniec te 20-30 min jazdy do miasta.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline