Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2007, 17:26   #1
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
[WoW] Tajemnice z głębii

Pewnego zwykłego dnia, kilku poszukiwaczy przygód dostaje wiadomość od Najwyższej Kapłanki Księżyca w Darnassus - Tyrande Whisperwind o tym, że mają się stawić u niej osobiście. Kiedy już tam docierają, dowiadują się, że zostali wybrani spośród wielu za swe osiągnięcia do ważnej misji.

Opis sesji

Sesja wydaje się zwykła i niezwykła zarazem. Ot jest sobie kilka osób, które dowiaduje się że ma uratować świat. No ale za każdym razem jest to coś innego, i mam nadzieję że tym razem uda mi się zaskoczyć pomysłem. Niestety nie mogę zdradzić co to za misja, ponieważ postacie w sesji jeszcze jej nie odkryły.

MG = Gettor(ja)

Gracze:

Ra6nar jako Wulfgar, krasnolud wojownik.
Qaz jako Walhir, krasnolud paladyn.
Morfik jako Vedin, człowiek czarnoksiężnik.
John5 jako Thalion, nocny elf wojownik.
Pustynny Gara jako David, nocny elf łotrzyk (już nie gra, postać uśmiercona)
Astaroth jako Kane, człowiek łotrzyk.

Data rozpoczęcia sesji - 9 sierpnia 2007.

Ocena graczy - 5 głosów, średnia 4.00

Link do sesji - http://lastinn.info/sesje-rpg-inne/3...-z-glebii.html

Komentarz

Cóż mogę powiedzieć o sesji jako MG... Cieszę się, że znalazło się chociaż kilka osób, które zechciało grać w świecie WoW, mimo że większość z nich nawet go nie zna. Mam wielką nadzieję, że sesja dojdzie do końca i mam nadzieję na negatywne opinie w tym temacie, bo gdybym liczył na pozytywne to mógłbym się rozczarować.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem