Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2020, 12:21   #690
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 03 - 2519.IX.02; popołudnie

- Oki, to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie postów to do północy w pt 10.30 czyli prawie tydzień roboczy na wrzucenie posta.


Stan zdrowia

Karl 14/14; s.zdrowy (0)
Anthon 12/12; s.zdrowy (0)


PZ


Karl 125+300=425 PZ
Anthon 100+100=200 PZ



PD



Antohn 10 PD za fabularne retrospekcje postaci

Antohn 5 PD za planowanie dalszych kroków

Karl 10 PD za poświatotworzenie nowych towarzyszy

Karl 5 PD za planowanie dalszych kroków


Razem:

Karl 245+15=260 PD

Anthon 15+15=30 PD

---


- W sumie przez to rozpoczynanie nowego rozdziału i sesji umkło mi to. Ale BG dostali wypłatę za Rangę. Czyli Karl za Rangę 3 dostaje +300 PZ a Anthon za Rangę 1 dostaje +100 PZ.

- Ze spraw organizacyjnych zrobiłem Kermowi mechę nowych towarzyszy (Jana, Alex i Allif). Ich staty są w zbiorczej excel. To propozycja i jbc można poprzesuwać te pkt. Co do fabuły, to kto to jest, jak wygląda, kim jest to liczę, że Kerm to już samodzielnie ogarnie podobnie jak dalej w grze. Pi x oko tak samo jak do tej pory było z tymi pomocniczymi postaciami w grze.

- A poza tym w tej turze nie minęło zbyt wiele czasu. Parę pacierzy (kwadransów). Ot aby sobie pogadać przy stole jak tutaj w komentach no i aby Anthon poszedł do zamku i przedstawił sprawę.

- Co do nagrody to za schwytanie i przyprowadzenie sprawców jest po 10 PZ za sztukę. Za każdy odzyskany nagrobek po 5 PZ. W grze chodzi o nagrodę pieniężną ot, tutaj mówię w PZ tak z mechy.

- Zrobiła się dość późna pora dnia. Do zmroku zostało 4-5 h. Więc jakby jechać gdzieś w trasę no to zbyt daleko się nie zajedzie no ale można.


---


- I to tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem jak jednak to dajcie znać ocb
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online