Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2020, 16:27   #49
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Magnus nie przywykł do mistycznych doświadczeń. Rozmyślał cóż Pan chciał mu przekazać w osobie małej dziewczynki, oraz do czego służy klucz.

Gdy tylko wrócili do swojej tymczasowej siedziby natychmiast przeprowadził wszelkie możliwe oględziny.


Analiza materiału z użyciem mechadendrytu optycznego i implantów.
Optical Mechadendrite : +10 do rzutów opartych o percepcję.
Auger Array: rzut na tech use w celu aktywowania trybów obserwacji dających dostęp do spektórw niedostepnych dla normalnych zmysłów.

Rzuty:
1) Tech Use: X/30
2) Scrutiny: X/44




Nie miał wiele czasu na zajmowanie się tymi rzeczami. Musiał zmienić swoją czerwoną szatę na czerwieńszą i ruszać do iglic tego kopca, by wesprzeć resztę.


Virowi nie robiły różnicy blacha, marmury, czy leśna głusza. Były to tekstury. Kolejne plansze zmieniające się z dnia na dzień. Dziś są tutaj. Wczoraj gnli w Underhive. Żyją. Mieli sprawę do rozpracowania. Inni mówili, a on jedynie patrzył. Wypatrywał. Najpierw rozglądał się po okolicy. Notował w swej głowie miejsca, które mógłby zająć snajper. I praktycznie ich nie było. Urok Iglicy.

A potem zaczęła się prezentacja. Vir nawet nie próbował udawać, że go to zaskoczyło, albo, że jest tu po cokolwiek innego. Diody na masce twarzowej zmieniły kolor. Mechadendryt optyczny szczegółowo studiował każdy obraz rejestrując go wmontowanym pictrecorderem. Dłonie Magnusa splatały się w przepastnych rękawach, podczas gdy systemy optyki pracowały na pełnych obrotach.


No to tutaj szukam czegoś ciekawego na co można zwrócić uwagę. Ponieważ czasu jest mniej niż na pełną analizę jak wyżej to tutaj rzucam o spostrzegawczość

Rzut 3: Awareness X/64 (bonus z 2 implantów, +10 i +20)

wyniki rzutów: 3x fail na róznych poziomach
Kostnica




Drugi z mechadendrytów powędrował z dataslatem w stronę Scipio. Na jego wyświetlaczu pojawiały się spostrzeżenia techkapłana.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 28-10-2020 o 16:57.
Mi Raaz jest offline