Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2020, 16:31   #667
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Następna scenka fabularna zostanie rozbita na dwa odrębne opisy: pierwszy tyczący się sytuacji bohaterów walczących przy schodach oraz drugi, opiewający walkę, która może się zakończyć epicką i heroiczną śmiercią bohatera z Remer!

Dla przypomnienia najpierw kolejność Inicjatywy:

Saxa (53) strzela z łuku w ożywieńców (niech tam, nie będę jej liczył strzał, po tym zmasakrowaniu nieumarłego ogra zasługuje na bonus) z US 45. Na cel weźmie sobie najpewniej któregoś z zombie nie związanych jeszcze walką z BG, aby nie zaryzykować trafienia któregoś z nich – ale przy tak wysokich US Obca może zechcieć podnieść jeszcze wyżej swój łuczniczy ranking i spróbować strzelić w oko Panu Wron? Albo Śniącemu?

Arforl (51) materializuje w ręce widmowe ostrze i zaczyna wymianę ciosów z Kateriną.

Olivia (47) odtrącona przez Leto i zasłonięta częściowo przez Karla Petera, może zapatrzeć się na pojedynek swego faworyta ze Śniącym albo spróbować Hansowi nieco pomóc swoją magią.

Morryci przy schodach właśnie zaczynają przeżywać wielki kryzys emocjonalny, bo z jednej strony napierają na nich ożywieńcy, a z drugiej, właśnie ujrzeli jak jeden z sojuszników, wielki łysy oprych, rzuca się z mieczem na ich przywódcę. Zaraz zrobię sobie tajemne rzuty na ich SW, żeby zobaczyć, czy ulegną panice i nie zrobią czegoś głupiego (na przykład nie wsadzą Felixowi ostrzy w plecy).

Felix (44) może walczyć nadal z ożywieńcami na schodach, może zmienić znienacka zdanie i idąc w sukurs Hansowi zaatakować któregoś z morrytów, może wreszcie cofnąć się naprędce w stronę sarkofagu, bo naprawdę nie wiadomo jaki obrót weźmą teraz sprawy przy schodach!

Karl Peter (43) osłania obecnie Olivię i ma swobodę działania: asekuracja wiedźmy, dołączenie do Hansa w walce z Leto, a może atak na Pana Wron, żeby zrobić łysemu na przekór?

Franz (41) jest w tej samej sytuacji, co Felix, zaś Hans Hans (36)... tak, to będzie naprawdę piękna walka (nawet jeśli miałaby być krótka). Wyciągnąłem z szafy na tę okazję zestaw odświętnych kostek.

Ponieważ nie obliczałem wcześniej Inicjatywy Kateriny, zrównałem ją mocą władzy MG z Arforlem (51), natomiast dla Leto wylosowałem 42.

Jeśli ktokolwiek z Was chciałby rozwinąć lub zmienić swe deklaracje, piszcie śmiało, w przeciwnym wypadku zacznę rzucać...
 
Ketharian jest teraz online