Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2020, 16:47   #398
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Obca Zobacz post
A tak serio to niech jeszcze Brill. i Seach. się okreslą czy poszli z/za/przed nami i czy ich uwzględniać w tych scenach.
Niezmiernie cieszy mnie wasz entuzjazm, wciąż jednak termin na posty to 03.11.2020r. więc zaczekamy do tego czasu ze zmianą scenerii (dialogi śmiało kontynuujcie, bo świetnie się śledzi ). Zwłaszcza, że 1 listopada przed nami. (Cmentarze zamknięte, tak jak i u nas w sesji, no ale może ktoś będzie chciał dronem odwiedzić nagrobki).

Cytat:
Bo chcę tego golda, ale jednocześnie D&D to gra drużynowa i nie chce się wyłamywać
Ja nie mam nic przeciwko rozdzielaniu drużyny, zwłaszcza że tu mówimy o jednej nocy. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że następnego dnia taka osoba będzie zmęczona. Czasem to nawet ma znaczenie u mnie w sesji, bo niektóre wydarzenia są z góry określone terminowo, a zmęczenie wtedy daje o sobie znać.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 30-10-2020 o 16:50.
Rewik jest offline