Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2020, 12:59   #2086
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Jak chcecie coś sobie kupić, proszę bardzo. Zestaw do charakteryzacji już dopisałem, odjąłem też opłatę manipulacyjną Techlera i dodałem mu glejt. Co do książek z biblioteki, to dowolnie i ile Wolfgang chce (jeśli go stać); podobnie Lothar może kupić co chce - te uniwersyteckie po 70 zk, te od Kserra od 3 do 7 zk.
Porzucałem sobie też na zakup wierzchowca jeśli Lothar nie kupił go przed wyruszeniem ze skrzynią (w sumie w ekwipunku go nie ma i kasy mi chyba nie zjadło więc na wszelki wypadek).
2 razy "ładna oficjalna księga" = 140 zk
budżet na n "skryptów i innych przydatnych kserr" + usługa introligatora - 80 zk
wierzchowiec+"oprzyrządowanie" - 80-90zk (?)
juki najlepszej jakości (wzmocnione, nieprzemakalne) - 10x normalny koszt wg podręcznika więc założyłem że 20zk.

A weksle bankowe może podzielmy pomiędzy wszystkich? W razie porwania czy innego zniknięcia Lothara nie stracicie całej kasy (weksle zamiast gotówki, bo choć xeper jest miły i nie liczy nam tego całego obciążenia 3,5k koron waży minimum 350 punktów obciążenia (w złocie, w srebrze 20x tyle!). Na statku mogliśmy to ignorować, ale jak mamy sami to nosić to już nie wypada przesadzać.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 31-10-2020 o 13:05.
hen_cerbin jest offline