Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2020, 15:25   #542
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Odpiszę możliwe że dopiero jutro, sorry za opóźnienie.
Bywa, nie przejmuj się. Szalony weekend, wiadomo

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Z tego co pamiętam w DBZ było tak, że nawet osoby wyczuwające Ki, kompletnie nie były w stanie wyczuć mocy androidów. A zakładam, że taki Krillin, Tien czy Piccolo byli w tym lepsi niż skanery, które eksplodowały jak za szybko moc przyrastała. Dlatego np. Dr Gero był w stanie ukrywać się między skałami i dlatego też Cell nie mógł znaleźć C#17 i C#18 póki Piccolo nie zaczął z nimi walczyć - bo wyczuł właśnie jego energię i domyślił się, że pewnie walczy właśnie z nimi.
Moim zdaniem powinieneś mieć kompletny stealth mode. :P
To wszystko prawda, ale tak naprawdę nie wiadomo na jakiej zasadzie działały te skanery. Ci którzy potrafili wyczuć czyjąś siłę/moc, robili to poprzez czucie aury ki, dlatego potrafili też od razu wskazać właściciela tej mocy, nawet go nie widząc. Skanery tego nie potrafiły (przynajmniej w anime, bo u nas jest jeden taki, który to potrafi ), co może wskazywać, że jednak działają na innej zasadzie. Jednak jak to jest w sesji nie zdradzę dopóki C-SGK1 lub jakiś inny android nie spotka kogoś ze skanerem

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Z jakiegoś powodu energia Cella była już wyczuwalna, ale on chyba po prostu był czymś innym i operował na innej zasadzie.
Bo Cell nie był androidem tylko biologiczną istotą, wyhodowaną sztucznie w laboratorium z komórek większości Wojowników Z i paru innych osób
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline