Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2005, 18:52   #16
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Milly mnie wogóle by to nie zdziwiło, że Bush i Putin sami to wykoncypowali... Wszakże Stalin wcale nie był tak odległą postacią w kartach historii czy ludzkiej pamięci, by nie pomnieć na jego "dzieła"... A co do Amerykanów to raczej "Nie dziwi nic" - po wojnie w Wietnamie, odkryli potęgę opinii publicznej = głosów wyborców. Ale i odkryli, jak łatwo nimi manipulować... A co do tego, że to nie Czeczeni to już pisałem, że musielibybyć megaupośledzeni umysłowo, żeby wierzyć, że jak zabiją dzieci (które są międzykulturowym symbolem pokoju) to zapenią sobie poparcie czy przychylność innych krajów...

Rębajło tak, w rzeczy samej wyjątki zawsze się znajdą. Przecież Niemcom we krwi nie płynie SS Przeciętni Whermacht'owcy wcale nie byli potworami...

Z Polską i terroryzmem jest dowcip:
Kołuje paralotnierz nad Warszawą. Pod pałacem kultury siedzi pijak i obserwuje go. Nagle powiało, a paralotniarz wpadł na pałac kultury. Pijak na to rzecze "Jaki kraj taki terrorysta"


A IRA została zalegalizowana na mocy poroumienia między jej władzami, a rzągem GB. Oczywiście wywołało to schizmę wśród jej członków i część poszła ku prawu, a część zeszła głębiej do podziemia

A z Przenajświętrzą Panienką rację masz waszmośći

Sayane różnica między TIRem albo metrem polega na tym, że TIRowcy zazwyczaj nie kierują tymi furami, żeby rozjeżdżać ludzi, to są wypadki. A bomba w metrze to nie wypadek, to mord (rzeźnia/masakra jeśli wolisz). A co do Afryki to właśnie dlatego Geldof oraz wielu innych artystów przed szczytem G8 postanowiło podnieść głos w obronie Afryki swoją akcją (w której czynny udział bierze mój idol BONO).

Dla zainteresowanych więcej informacji można znaleźć pod adresem: NA TEJ STRONIE
 
Hood jest offline