Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 02:28   #146
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja nie miałem za bardzo pomysłu co napisać to wrzuciłem takiego krótkiego posta. Mam nadzieje, że z tymi gwoździami to nie przesada ze świata tworzeniem / nie jest zbyt wygodnickie? W razie czego mogę edytować wpis.

Wydawało mi się w miarę logiczne, że po tym jak budował tę nieszczęsną skrzynkę na kółkach, z której mebli nie było jak wziąć ze sobą w wichurę to zostały jakieś pojedyncze gwoździe gwiazdki, choć raczej dlatego, że chciałem dać Alexowi coś do robienia poza przepraszaniem :P

W sumie to dopiero teraz przyszło mi do głowy, że straciłem okazje, żeby zrobić niepełnosprawnego NPC któremu Sowa mógłby oddać swój wózek.

Może jeżeli w końcu zabiorę się za wypełnianie tego zaległego posta z tworzeniem NPC to adopcyjny ojciec braci może być bez jednej nogi ? Ładnie by się zamknęło kwestie wózka, który byłby kłopotliwy.

Wiem, że się za bardzo fiksuje w tej kwestii, ale jako wózkowicz to nawet jak już nie potrzeba danego sprzętu rehabilitacyjnego to jednak człowiek się przywiązuje i stara się przekazać w dobre ręce np. Mój połatany(przerobiony podnóżek z jeszcze starszego pokojowca) stary wózek z gimnazjum oddałem do domu opieki są całe akcje wysłania używanych wózków na wschód do sybiraków i Polonusów.
 
Brilchan jest offline