Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 03:29   #1373
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sorrki, że ominąłem tę kolejkę z postem, ale źle się czułem, a nie byłem też pewien co zrobić :P

Spróbuje jakoś niedługo dać. Zostały mi 3 fuksy prawda ? Bo ten jeden głupio wydałem na przekonywanie :P zrzucę winę na bohaterskość Duncana wadę, żeby było serialowo, że mu rozum zakryje niezgoda na niesprawiedliwość.

Tak myślę że jeden fuks bym wydał, żeby zniwelować ograniczenie mocy dźwiękowej i zrobić ją tu i teraz bez tej rozgrzewki którą mogą odebrać jako brak chęci wspópracy.

A drugiego fuksa użyłbym, żeby wziąć multiple targets i za jednym zamachem załatwić faceta ze spluwą, te rurki od wpuszczania gazu oraz ten pleksiglasu, za którym nas zamknęli.

Trzeci bym zostawił, żeby ratować życie Koreanki jakby było zagrożone podczas ucieczki tak na czarną godzinę.

Takie luźne założenia na razie jestem otwarty na sugestie, bo słabo znam system spróbuje coś wrzucić do wątku sesyjnego niedługo.

Edycja z dnia następnego godz 20:51 Dobra wrzuciłem posta i spróbowałem nadać mu poziom epickości godny wydania dwóch albo 3 fuksów. Nie mam co prawda pewności czy dobrze rozumiem zasady lub ich nie zmarnowałem, ale włożyłem w post troszkę wysiłku

Może warto, żeby ktoś nagrywał te eksperymenty ? Bo Duncana na pewno nagrali. Jeszcze się okażę, że zabije tego Himmlera czy jak mu tam a wypowiedzi i nagranie przemontują tak, żeby Duncan przyznał się do zabójstwa tamtej kobiety i okaleczenia tych trzech osób wcześniej :P więc przyda się coś dla zrównoważenia
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-11-2020 o 00:02.
Brilchan jest offline