Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 08:09   #15
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Szanowni gracze, założyłem z rana oficjalną sesję, dodałem Was do panelu graczy (jeśli macie czas i ochotę, możecie wstawić swoje awatary). Teraz przesuwam się do kolejnych sesji w planie pisania na dzisiaj (działy WFRP i S-F), ale jeszcze tu dzisiaj wrócę. W międzyczasie postaram się zamknąć Wasze KP (które przeniosę też w formie spojlerów do pierwszego posta tego wątku, aby mieć je później cały czas pod ręką) oraz napisać przynajmniej dwa z trzech prologów wprowadzających postacie. Te prologi wyślę graczom poprzez PW i jeśli uznacie, że mamy wspólną wizję (Wy i MG) swoich postaci, możecie je wkleić jako swoje prezentacje w wątku fabularnym. Po wklejeniu prologów zaczniemy normalną grę.

Jedna ważna kwestia - koniec końców zapomniałem umieścić w tytule sesji znaczek [18+]. Czy ktoś z Obsługi potrafi to skorygować? Do kogo w tej sprawie uderzyć?
 
Ketharian jest offline