Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 08:39   #3
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Temat zrobienia serii mniejszych sesji ciągle jest na tapecie. Po tylu latach, ile tu jestem, wiem jak ciężko utrzymać przy życiu jedną sesje na forum, a co dopiero całą kampanię.

Scenariusz oryginalnej kampanii jest podzielony na rozdziały i nie będzie większego problemu z jego rozdzieleniem. Zależałoby mi tylko na stałej ekipie, która potrafiłaby się odnaleźć w wykreowanej przez system wizji świata. Może brakuje mi kółeczka wzajemnej adoracji, ale naprawdę bardzo bym chciała zaznajomić starych i nowych graczy z systemem, który ja uwielbiam.

Teraz dodatkowo przyszła mi na myśl opcja zrobienia pierwszej sesji w formie warsztatów zapoznających graczy ze wszystkim czym KULT jest i czym może dla nich się stać. Problem mam tylko taki, że nie czuję się na siłach samej formy warsztatów poprowadzić, a osobiście znam tylko dwóch MG od tego systemu. Obu niekoniecznie ostatnio obecnych na forum, jednak... Jeśli forma warsztatów będzie przekonywać odpowiednio dużą ilość potencjalnych graczy to porozmawiam z oboma indywiduami, którzy od lat robią za moich prywatnych Bożyszczów, czy nie chcieli by ze mną spróbować zrealizować takiego pomysłu.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem