Wątek: Halloween 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 10:33   #7
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Eureka brzmi dobrze. Taka klasyka horroru. Dosłownie klasyka i ciekawi mnie w jakim byłaby wykonaniu.

Rowy... eh, licea-horror to nie dla mnie. Po prostu za stary już na to jestem. Może jako totalny odmóżdżacz, ale, no wiecie.

Kodiak. No, tu już lepiej. Nawet bym się w tym znalazł. Wiadomo, wyspa to pułapka. Wulkan i znaleziska to zło. Ekipa reportera i znajomków to śmietanka. Najbardziej nie wiem czego tu się spodziewać, więc jest to największy plus i jednocześnie najwięcej wolnej ręki dla postaci graczy pod względem kompetencji i zainteresowań. Czytać, wygrywa.


Wszystko to oczywiście, jeśli bym znalazł czas, a z nim ostatnio u mnie krucho.
Ot, nie chcę za dużo brać w łapki, by czegoś nie upuścić i się nie potłukło.
Szkło z cenną zawartością sesyjno-uszczęśliwiającą znaczy się. Będę obserwował.



P.S. Poproszę o rozbicie Eureki i Kodiaka w drugim akapicie drobnych komentarzy, bo się zlewa i nie wygląda estetycznie, a i łatwo Kodiak przeoczyć jak ktoś szuka tego co go interesuje, a nie czyta wszystkiego po kolei
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem