Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 10:34   #2087
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Axel - dodane zapasy amunicji i prochu;
Berni - wymieniona księga
Leonard - zestaw do charakteryzacji dodany
Lothar - trzymamy się Twojej wersji z wierzchowcem, dodałem kserra i książki, zestaw do charakteryzacji; 3500 koron było już wcześniej wymienione na papiery bankowe, w gotówce tylko reszta czyli 17 zk i 100 zaliczki;
Wolfgang - arabska księga to księga o ożywieńcach, nauczyłeś się już z niej odpowiedniej umiejętności; magiczną broń już masz; koszt każdego egzemplarza wypożyczonego z biblioteki to 100 zk, czyli w sumie 600 koron, a masz tylko swoich 168 zk; elfiego się z księgi nie nauczysz, musisz mieć nauczyciela; PD na nowe umiejętności na razie nie masz, będą za chwilę - jak dotrzecie do Middenheim.

Chyba tyle. Jak czegoś zapomniałem, upominajcie się.

PS:
tak sobie patrzę na rozwój postaci i dochodzę do wniosku, że nie pasuje mi taka ilość tych "znajomości języka", w związku z tym obcinam Wam do niezbędnego minimum. Aktualne tabele rozwoju tutaj
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 01-11-2020 o 11:14.
xeper jest offline