Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 12:07   #17
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, udało mi się zrobić prologi dla wszystkich bohaterów, wysłałem je Wam poprzez PW. Te fabularne scenki mają spełnić dwa zadania: po pierwsze, pokazać Wam jak na ten moment widzę i "czuję" Waszą postać i jak ją będę opisywał w kolejnych scenach fabularnych (wszelkie niezgodności wizji obgadamy sobie na spokojnie, Rudaad i Lua już się w tej kwestii do mnie odezwały). Jeśli prologi Wam odpowiadają, wrzućcie je do wątku przygody; jeśli nie, nanieście odpowiednie poprawki. Drugim zadaniem prologów było pokazanie aktualnej sytuacji życiowej BG oraz rzucenie nieco światła na życie codzienne w Enklawie (zarysowanie kilku NPCów, podziału obowiązków, zasad współżycia w Górze).

Co do KP, parametry mechaniczne są jak najbardziej w porządku, muszę jeszcze tylko pomyśleć u niektórych nad elementami ekwipunku nie do końca pasującymi do reżimu Enklawy, zasad policyjnych czy braku kontaktu ze światem zewnętrznym, ale tutaj wszystko da się dogadać na korzyść graczy).

Mam jeszcze jedną prośbę - jak pierwsza osoba wrzuci swój prolog, niech następne zaczekają chwilkę ze swoimi. Chciałbym umieścić w wątku również scenkę z Trzyłapką, która będzie w tej sesji odgrywać rolę ważnego NPC-a. Ponieważ na bieżąco monitoruję wątek, uwinę się z tym naprawdę szybko.

@Rudaad, dzięki za 18+
 
Ketharian jest offline