Wątek: Halloween 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 16:59   #10
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że tytuł "Rowy Krwią Płynące" brzmi jak poetyckie określenie na krwawienie z odbytu. Po namyśle stwierdzam, że będę obserwował temat.
Dlatego to taki dobry tytuł... Podprogowe odwołania do hemoroidów sprawiają, że już na wstępie czuje się ten klimat horroru. Tym gorszego, że to coś realnie możliwego w naszym życiu. Między innymi dlatego bardziej nienawidzonym villainem była w Harrym Potterze Umbridge, a nie Voldemort. Wredne paniusie to coś, co możemy wszyscy napotkać i angażuje to emocjonalnie. Natomiast Mrocznych Lordów tak naprawdę nie ma i przez to podchodzimy do nich z dystansem.

Po namyślę doszedłem do wniosku, że to jeden z dziwniejszych komentarzy, jakie w życiu napisałem. Dziękuję Ci za wydobycie ze mnie tego, co najlepsze.
 
Ombrose jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem