Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2020, 21:42   #785
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy da się określić powód śmierci tych żołnierzy?
- Trzeba by podejść i obejrzeć z bliska, przewalić z brzucha na plecy itd. Sądząc po rozprutych mudnurach i pancerzach to głębokie rany cięte jak od jakichś szponów czy co.


Cytat:
Czy mają w kieszeniach coś ciekawego? Na przykład legitymacje czy coś, co pozwoli określić stopień wojskowy i jednostkę?
- Mają naszywki ze stopniem i nazwiskiem na froncie munduru. Stopnie to jacyś szeregowcy i podoficerowie. Personalia możecie wymyślić.

- Przy sobie mają cały sprzęt wojskowy. Czyli zapasowe magi, pistolety w kaburach, opatrunki osobiste, nieśmiertelniki na szyi itd. Do tego rzeczy osobiste ja fajki, portfele, z kartami i funtami itd. Wszyscy to obywatele UK i członkowie Armii Brytyjskiej ale nie wiadomo z jakiej jednostki. Mają naszywki na rękawie co pewnie jest godłem ich jednostki. W detale możecie poświatotworzyć. Jak chodzi Wam o coś konkretnego to pytajcie co.


Cytat:
Czy tam, gdzie są komputery, jest prąd?
- Jest mały generator spalinowy. Mały znaczy coś jak biurko. Jak się go spróbuje odpalić to część lamp na stolikach i podobnego przenośniego sprzętu odpali. Prztyczek przy drzwiach uruchomi też niektóre sufitowe lampy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline