Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2020, 10:16   #4
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Hmm. Kult... system i świat całkowicie mi nie znany, a to znaczy, że mnie korci by się podjąć tego karkołomnego zadania. Taki duszek zboczuszek którego kręci poznawanie ciągle czegoś nowego... i kanibalizowanie konceptów różnych systemów do własnych potrzeb. Tak, zdecydowanie jest ze mną źle :P

Jak zapewne wiadomo, ostatnio cierpię na chroniczną, przewlekła i nawracającą, paskudną, oraz wredną do cna i szpiku przypadłość zwaną brakiem czasu. Ciągle go mało, ale skoro start rekrutacji miałby być gdzieś za rok... to wszystko może się wydarzyć!

Z tego powodu jeszcze nie zagłosuję w sondzie, bo muszę choć bliżej liznąć założenia systemu i świata w większym wolnym czasie. Jednak nie ukrywam, że jestem mocno wstępnie zainteresowany na Kult. Opcję warsztatów zawszę poprę. Będę obserwował wątek.


Niech Obłęd będzie z Wami!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem