Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2020, 19:35   #515
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Doskonale! Jesteś wspaniałą osobą tak jak zawsze sobie ciebie wyobrażałem!- Krzyknął zachwycony Migmar po czym, uświadomił sobie co powiedział, zrobił się czerwony jak burak i szybko dodał

- Tu proszę kartka z adresem oraz godziną pójdę z wami jako towarzysz i nieoficjalny ochroniarz, oraz świadek jeżeli uda się z niej coś wyciągnąć, bo ochroniarza nie potrzebujecie, bo jesteście silne! Lepiej już pójdę się przebrać - Pomachał na pożegnanie i pobiegł szybko z powrotem na komisariat. Przebranie się polegało tylko na zmianie policyjnej czapki na kapelusz, ale nie chciał tam dłużej stać i się dalej wkopywać.

- Skontaktowałem się z Jaśnie panienką Ikki, która zgodziła się nam pomóc w śledztwie. W obecności gwiazdy, której podejrzana jest fanką, podejrzana z pewnością opuści gardę. Będzie można naprowadzić rozmowę na braci, którzy dostają zbyt dużo uwagi i miłości w rodzinie, żeby sprawdzić czy nasze podejrzenia mają jakieś podstawy. Ja poszedłbym jako ubezpiecznie dla Panienki Ikki a Pan Poruczniku Daichi i Pan Porucznik Zolt możecie być w odwiedzie jeżeli podejrzana okażę się agresywna lub spróbuje uciec - Zaproponował plan swoim starszym stopniem kolegom.

Był wyraźnie zdenerwowany i zaczerwieniony czyżby gwiazdę sceniczną dopadły obawy, że źle wykonuje pracę policyjną ?
 
Brilchan jest offline