Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2020, 00:59   #1375
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bez obaw wszystko się nagrywa
Mam w związku z tym kilka pomysłów wszystko, co powie może być wykorzystane przeciwko niemu co on może wykorzystać przeciwko nim

Cytat:
No i kolejność zła, bo cokolwiek trafiło tych poza akwariowym, musisz zniszczyć akwarium
Aha to ja źle zrozumiałem, bo myślałem, że Himmler, skrzypaczka i Duncan są razem w jednym akwarium co w sumie byłoby nielogiczne i nienaukowe :P

Cytat:
Co do damage field to ono trafia wszystkich sąsiadujących z Duncanem. Więc nie musisz dawać wielu celów. Ale musisz zwiększyć zasięg. Więc na to musiałbyś wydać. Wtedy trafisz wszystko wokoło. Taka eksplozja dźwięku.
Mam coś zmieniać w deklaracji czy ty pozmieniasz ? Bo jak na razie widzę w tym planie jedną wadę, że Tae może oberwać szarpnelem albo falą dźwiękową to ewentualnie spaliłoby się punkt fuksa, żeby jej uniknąć śmiertelnej rany ?

Bo jak rozumiem jeden punkt fuks poszedł na przeciąganie czasu z Dr Mengele, żeby dać chłopakom czas na dostanie się do środka ?

A teraz bym użyłbym te pozostałe 3 co mam tak ?
 
Brilchan jest offline