Wątek: DEA - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2020, 15:14   #86
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 35 - 2020.03.09; pn; g 12:30

- No i wrzuciłem ostatni post tej sesji. Taki epilog by sesja się zakończyła a nie zdechła

- Bardzo chciałbym podziękować Arthurowi za wzęcie udziału w tej sesji. Bardzo ciekawie mi się prowadziło tą sesję. I szacunek dla Arthura i Eda za tak wytrwałe prowadzenie drobiazgowego śledztwa. Dobra robota i duży wysiłek za co naprawdę szacun z mojej strony.

- No ale czas zamknąć sprawę i przenieść do archiwum jako zamkniętą z braku dowodów.

- Jakby ktoś odgrzebał tą sesję i miał ochotę podjąć się roli detetywa w tej sprawie to proszę o kontakt na pw. A na razie czas by opiekun działu przeniósł tą sesję do archiwum.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline