Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2020, 23:42   #339
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Mój post jest niecałe 30 minut po czasie. Jak coś odbiłem piłeczkę i jako Dar oczywiście, że jestem skory pomóc chłopcu, którego obejmuje umowa z naszym Wielkim Złym.

Zdaje sobie sprawę, że takie pokierowanie postacią może powodować jego odłączenie się od reszty zespołu i ruszenie we własną stronę. Niestety mam nadzieję, że MG mi to wybaczy na rzecz wiarygodnego odgrywania postaci. Niestety nasz Bożydar to typ bohatera, który dotrzyma danego słowa. Wiem, że tacy długo nie żyją, itd. ale nic nie poradzę. Taka postać. Ja tu tylko odgrywam.

Jakby co jestem chętny do kontynuowaniu dialogu na doku jakby zaszła taka potrzeba. Nie sądzę aby Dara dało się przekonać. Szkoda, że nasz Truposz tak łatwo odczytał zamiary Colta, bo o słuchanie tego co mówił kilkukrotnie wcześniej go nie podejrzewam.
 
Lechu jest offline