Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2020, 14:09   #14
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
@Arthur
Mówisz, że najważniejsza jest wewnętrzna przemiana. Hmm... masz na myśli pracę pasożytów w miąższu ciała? Albo efekt po przymusowym wypiciu stężonego kwasu? Cenię graczy, którzy inspirują Mistrza Gry

@rudaad
I dobrze, że moja garderoba nie pasuje. Już Krzykacz zadecydował, że jestem łatwy. Natomiast ja, zupełnia jak francuska komedia z 2018 roku - Nie Jestem Łatwy.
Garderoba nie pasująca do Twoich gustów nie mogłaby być doskonalszym manifestem!

@Vantablack
Nuudziarz. Nie zastanawiaj się i pisz kartę! Jak napiszesz i będziesz mógł grać, to najlepiej. Jak nie, to umrzesz, ale to jak wszyscy, duh. Ja się nie obrażę. Natomiast jak na samym początku zrezygnujesz, to będziesz żałował do końca życia, a Twoje będzie bez wątpienia dużo dłuższe od życia postaci.
Rozpisałem drzewko decyzyjne za Ciebie, wybór jest jasny

@Johnny
Zapraszam! Tak przy okazji uświadomiłeś mi, jak dobrze brzmi to "emo/got/rebel/punk". Jak jakaś piosenka Daft Punk. Muszę to szybko zastrzec.

@Ves
♡! Jak będziesz potrzebowała konsultanta specjalisty ds. Evanescence, to służę pomocą. Ten zespół to całe moje gimnazjum. Kto wie, być może dlatego przełożyłem rok sesji z 2005 na 2007, abyś mogła skorzystać z The Open Door. Kto wie? Ja tego nie wiem.

@Sepia
Cudownie, zapraszam. Ale z góry uprzedzam, że Twój stypendysta naukowy nie ma największych szans na wyliczenie pomyślnego prawdopodobieństa udanych wakacji. Niech to Cię jednak nie zatrzyma!

@Kanna
Najpierw uderzyłaś we mnie laserem smutku, pisząc że nie możesz zagrać. A potem natychmiast załagodziłaś uczynione szkody miłą pochwałą. Propsy, niewiele jest kobiet, które w dwóch zdaniach potrafią tak zręcznie zabawić się sercem mężczyzny...
A tak na serio, to jak zmienisz zdanie, to będę baaaaaardzo zadowolony!

@Rodriguez
Tu nie mam nic do dodania, mnie też ciekawi, czy założycie razem zespół


Nie udało mi się wczoraj przeczytać kart, padłem bez życia na łożko. (To jak Wasze postacie, choć już bez metafory. I niekoniecznie na łóżko.) Zachowuję to sobie na przyjemność po pracy :3
 
Ombrose jest offline