Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2020, 15:58   #29
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ostatnia aktualizacja rekruty przed jej zamknięciem:

TERMIN NADSYŁANIA KART POSTACI:

- Niezmiennie do: 06.11.2020 r. do 23:59.
- Został 1dzień i 7h do końca przyjmowania przeze mnie KP.

AKTUALIZACJA STATUSU POTENCJALNYCH GRACZY:
- Rezygnację z udziału w rekrutacji zgłosili: @Asmodian, @Witch Slap;

- Pełne, zamknięte i zaakceptowane przeze mnie do konkursu KP wysłali: @Dhratlach i @Eliasz;

- Przesłane zarysy koncepcji postaci bez KP mam od: @merill, @Ketharian - Karty zapowiedziane najpóźniej na jutro;

- Brak zapewniania o KP, ale znajomość konceptu na postać mam od @Zombianny;

- Rekrutacja jest jeszcze otwarta dla wszystkich potencjalnie zainteresowanych! Choć ostrzegam, że to już ostatni dzwonek na zgłoszenia, bo jedynie dzisiaj (do czasu pójścia spać) jestem w stanie wykonać dla Was rzuty ze współczynnikami.

Wszystkim startującym w rekrucie życzę: perfekcji, weny i zawziętości!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline