Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2020, 22:35   #30
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Powoli dobijamy do 23:59, a ja już teraz mam od moich dwóch zainteresowanych sesją, potencjalnych graczy sygnały, że zwyczajnie nie wyrobili się w terminie.

Powiem szczerze, że z dwoma KP nie uruchomię sesji. W związku z tym zostają mi dwa wyjścia:

1) zamknąć projekt na etapie rekrutacji i nigdy nie pokazać światu, co dla niego przygotowałam

lub

2) pozwolić userom uczestniczącym w rekrutacji skończyć ich chwalebną pracę i przedłużyć rekrutację o bieżący weekend.

W związku z tym, że jestem pełną sentymentów, miękką kluchą rekrutacja zostaje oficjalnie przedłużona do 08.11.2020 r.

Czekam na Was chłopaki!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 07-11-2020 o 08:55.
rudaad jest offline