Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2020, 13:32   #29
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cóż, co do hierarchii religijnej i tej części zarzutów to przyznaje się ja, tylko... ja już to opracowałem praktycznie przed początkiem sesji i miszcz o tym wiedział i dał pieczątkę, więc...

Co do mnogości pytań, to jako stary gracz, miszcz i nauczyciel w takiej sytuacji czułbym się miło połechtany, bo to świadczy o zainteresowaniu. Nie tylko sesją, ale i światem (który można było pisać szczątkowo i na bieżąco przemycając drobne fragmenty, a nawet i zaprosić graczy do współtworzenia, bo czemu nie?), co przekłada się na możliwość obietnicy uczestnictwa w dalszych sesjach w tym autorskim świecie.

Szkoda, Rozyczko, że rezygnujesz, moim zdaniem zbyt łatwo i zdecydowanie zbyt szybko. O braku prób porozumienia się z graczami w tej sprawie nie wspomnając, a mogę dać głowę, że by się dało dogadać i gra by trwała dalej. Tak z doświadczenia, choć nie wiem jaka jest skala jednego z graczy z gatunku "chcę coś, więc nie będę się przejmować zdaniem i chęcią innych ludzi dookoła". Zakładam, że wyszło to poza obiegiem publicznym, bo nic takiego nie dostrzegłem w sesji. Z tego powodu, nie mogę mieć opinii, ni rady.

Nie mniej ceni się, że zdecydowałeś się z nami podzielić decyzją. To bardzo miły gest i się cieszę, że mamy jakąś informację. Nie mniej, zachęcam do dialogu z graczami, może być na łamach gdoc jeśli taka Twoja wola, bo po prostu szkoda sesji... w której tak naprawdę nie było nawet jednego rzutu kostkami.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline