Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2020, 16:35   #215
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Deklaracja
Jak już będziemy na osobności. Samwise zapyta ile jest ludzi w wiosce i ilu jest piśmiennych (jeśli mało zapyta kto z imienia nazwiska.). Zapyta też czy są gdzieś jakieś spisy, po których mógłby spróbować odgadnąć "rękę" która napisała list po charakterze pisma.
(może jakiś spis mieszkańców, może jakieś akty małżeńskie, akty własności itp.).
Jeśli takich kandydatów/kandydatki znajdzie idzie do nich.

Mam umiejętność linguistics jakby co, myślę, że może w tym pomóc. No i mógłby zapytać Enolę o pomoc.


Towarzyszy zaś przestrzeże, że spodziewa się kłopotów od strony wampira, skoro Rita twierdzi, że Irna jest mu do czegoś potrzebna, a my/burmistrz chce ją stąd wywieźć.


Post krótki, bo i rozmawiać tam nie wypada, a swoje już popytałem. Z założenia zaś nie opisuje wewnętrznych przemyśleń Samwise'a.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 07-11-2020 o 18:40.
Rewik jest offline