Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2020, 02:41   #30
Rozyczka
 
Reputacja: 1 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
Zaakceptowałam postać, przypominając komuś, że to prosty test mechaniki, nie Odyseja. Co do dialogu, nie ma tu miejsca na dialog. Ze zwykłej świątyni, bandy kultystów i gromadki szkieletów zrobiliśmy więcej lore niż ma niejedna książka, a graliśmy jedną kolejkę. No, może półtorej. To grubo ponad moje siły w kwestii wymyślania, a też nie należy mówić innym, że zadają za dużo pytań.

A nawet jeśli, to do czego wrócimy? Do horroru rodem z opowiadań o pewnym bożku na C? Z rozruchą polityczną na drugim tle i kolejną przygodą, tym razem na powierzchni? Pewnie jak zwykle o czymś zapomniałam.

Pewnie dałoby się to poprowadzić będąc na to przygotowanym, ale ile można improwizować i improwizować? Zainteresowanie grą nic dla mnie nie znaczy, gdy muszę jej poświęcać tyle czasu, że sama nie mam z niej już przyjemności. Jeśli chcieliście dialogu, powinniście od razu napisać, że będziecie woleli jednak zwykłą sesję i powinnam się na to przygotować, zamiast bawić się w takie podchody.
 
Rozyczka jest offline