Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2020, 21:11   #547
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest nowy post. Termin tradycyjnie do piątku 13.11. włącznie (matko jedyna, piątek trzynastego!). W tej kolejce Lord Melkor i Bardiel są usprawiedliwieni, bo nie skończyli swoich doców, ale liczę że do końca następnej kolejki się to uda

@Mike, dwie wiadomości:
1) Dobra. C-SGK1 awansował na drugi poziom doświadczenia. W związku z tym możesz wybrać jedno z udogodnień dla swojej postaci (daj odpowiedź na PW):
- holograficzna twarz - androidowi udało się uruchomić jeden ze swoich podzespołów, który pozwala mu zastąpić swój nietypowy wygląd zwyczajnym (ale tylko jednym, konkretnym, a nie że co godzinę sobie zmienia na inny), przy bliższych oględzinach istnieje ryzyko, że ktoś zorientuje się, że to tylko hologram
- wzmocniony pancerz - C-SGK1 raz w grze podczas walki może całkowicie zignorować zadane rany, o ile ich wartość nie przekracza 3 punktów, lub zignorować połowę z nich w pozostałych przypadkach
- wbudowana bomba - C-SGK1 posiada w swoim wnętrzu bombę, której może użyć jako specjalny atak, atak powoduje śmierć rywala i C-SGK1, nie można się przed nim obronić
2) Zła, a może nawet dobra. Zadanie uwolnienia uczniów Tiena zakończyło się. Teraz od Ciebie tylko zależy co C-SGK1 planuje dalej. Może zostać z Tienem, może spróbować odnaleźć któregoś z Wojowników Z, albo udać się w jakieś znane mu miejsce (chociaż tych chyba nie ma zbyt wiele) czy cokolwiek. Czekam na inwencję
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline