Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2020, 13:59   #94
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Jakich patusów od razu ?

Dobra, żarty żartami. Przepychanki przepychankami. Gesty uwielbienia dalej mile widziane, ale też już swoją drogą.

Ja tak w kwestii technicznej, bo mamy masę spamu w temacie rekrutacyjnym, więc widzę dwa sposoby na zachowanie spójności i przydatności skróconych opisów postaci - wiedzy powszechnej:

1) Ombrose w każdej aktualizacji powtarza się i wrzuca komplet historyjek na temat BG z ich KP.

2) Ombrose edytuje pierwszego posta w sesji uzupełniając go o informacje o BG z przesłanych kart i podbija tylko temat hasłem - mam nową ofiarę czy co tam sobie romantycznego sam wymyśli.

Osobiście chętnie bym sobie komplet BG współgraczy zobaczyła, a nie mam dziś cierpliwości do przekopywania całego wątku.

Da się zrobić MG?

Edit:


Zapomniałam o proszę, więc proszę: Proszę! :P
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline