Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2020, 21:20   #1
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
[komentarze] Neuroshima 1.5 - Iluzja Neonów [+18]

Witajcie @Merill, @Ketherian, @Eliasz i @Dhratlach! - Wy moje, kochane, męskie (jak już nic w tym zasranym świecie) mrożonki!

Serdecznie gratuluję samozaparcia w tworzeniu KP, które mimo, że bardzo różnorodne, wszystkie przypadły mi do gustu. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się cudowanie bawić i sprawimy potencjalnym obserwatorom masę frajdy!


***


Zaczniemy od technikaliów sesji, które były wspomniane w rekrutacji, a do których dogrzebywać wszystkim się nam nie będzie już chciało:

TERMINY NA ODPISY W SESJI:

6 dni dla graczy, 3 dni dla MG.

AVATARY:
Zdjęcia twarzy postaci w szerokości 200 px

ZAMIESZCZANE GRAFIKI:

Wycentrowane i nie szersze niż 510 px

FORMY WYPOWIEDZI:

- Wypowiedzi postaci, wygłaszane na głos lub po cichu.

"Myśli postaci, niewypowiadane na głos."

PhD Walter Nicolayevich Dykhovichny, Jacob “Cobb” Benett, Brad Pitt, John Wick - jeśli w treści postów sesyjnych będziecie mówić do jakiejś postaci, o postaci lub pokrewne, bardzo proszę używać bolda.

FORMATOWANIE POSTÓW:
W postach sesyjnych używamy justowania i indent - zawsze.


***


Pierwszy post sesyjny pojawi się dokładnie trzeciego dnia o wschodzie słońca od momentu ostatecznego zaakceptowania wszystkich KP postaci. Merill i Keth mają małe poprawki do zrobienia. Do tego czasu, macie miejsce i czas żeby wzajemnie się poznać i polubić jako gracze! Ewentualnie możecie polubić mnie, choć to pewnie zbyteczne, skoro już tu jesteście.

Cieszę się na tą sesję i na Wasz w niej udział!

Pozdrawiam Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline