Wątek: funny stafik ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2020, 23:31   #3018
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Zdradzę Wam sekret moi drodzy na darmową dostawę zakupów spożywczych (ba! czasami nawet małe AGD) do domu a więc po kolei.

Jakoś tydzień temu z nudów założyłem sobie fake konto laski 7/10 na tinder - blondynka, drobna, ale fajne cycki (co było widać na zdjęciach), lubi grac na playstation, gotować, no ogolnie normik, ale w opisie wrzuciłem też, że szukam kogoś do wspólnego przytulania i oglądania filmów podczas lockdownu WINK WINK.

Oczywiście po 15 minutak 99+ par na liczniku i wybieram sobie jakiś kukoldów do popisania. Odrazu padały propozycje seksu, ale niektórzy sie wstrzymywali i pytali normlalnie, żeby się spotkać na ten film to mówię, że nie mogę teraz, bo jestem na kwarantannie. No i jeden kuk się pyta czy mi zrobić zakupy to mówię mu, że pewnie, ale się źle czuje więc zapłaci i odbierze je mój współlokator (czyli ja DD) bo on na samoizolacji a ja leże w łóżku. Wysłałem kukowi liste zakupów, na początek tylko pare rzeczy, jakieś bułki, serek wiejski itd. Przywiózł, powiedziałem dzięki, dałem kase i elo Za 15 min pisze do mnie na tindere, że jak bede czegoś potrzebowała to mam dawać znac gładko poszło.

Za 2 dni kolejny kuk i taki sam motyw, ale teraz kuwa większa lista zakupów trzeba zbadać granice D więc tak, na start 8 browarów w pucholcach, winko don simon duże to w kartonie z biedry, 4-pak pepsi litrowych, 3kg ziemniaków, dużo papieru toaletowego i jeszcze jakieś jogurty i inne p***doły. Oczywiście odbierze współlokator dzwoni domofon, otwieram drzwi i słysze jak kuk się wp***dala po schodach na 3 piętro w kamienicy i jak dyszy (bo to był troche grubas) obładowany tym wszystkim, otwieram drzwi szerzej i mówie, dzięki, Martyna jest Ci mega wdzięczna, dałem odliczoną gotówke i elo

Mijają kolejne 3 dni i trafil się on, THE KUKEST KUK, widać, że przegryw, stulej i wykopek w jednym, mówił, że mi załatwi COKOLWIEK, a ja oczywiście obiecałem, że po kwarantannie oglądamy razem wszystkie części LOTR i SW, kuk się prawie zesrał ze szczęścia na liście było: 24 browary, 4 x 0,5 wódy, 8 słoików (gołąbki, flaczki, pulpety), duży słoik ogórków kisoznych, 3 opakowania frytek mrożonych, 3 piersi z kurczaka do zamrożenia, 2 zgrzewki wody (gaz i niegaz), duży żel do prania, żel do WC, szczotka do kibla, 10 x 400g mokrej karmy dla psa, opiekacz / toster. Serio aż chciałem, żeby on sie zczaił, że to bait bo aż mi go żal było ale KUK był w nim zbyt silny. Wnosił to wszystko na 4 razy a sam chyba ważył z 55kg przy 170 cm wzrostu Zakupy ponownie odebrał wspólokator miałem tylko nominały 50 i 100 zł i kuk mi naewt podarował 11 zł bo nie miał jak wydac

Jak będzie zaintereowanie to wam wyśle rozmowy z tymi kukami bo to naprawde jest patologia, że oni tak się dają D
 
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem