Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2020, 20:02   #189
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Szczerze mówiąc zawsze wydawało mi się, że jestem w miarę estetą, ale nie wiem, jak polepszyć wygląd tego dokumentu w sensowny sposób. Ta zmiana, że zawsze widać komórki z Waszymi imionami i nazwiskami, bez względu na to, gdzie jesteśmy w dokumencie, jest naprawdę genialna. Mega przydatne. Myślę, że teraz naprawdę trzeba postarać się, żeby zgubić się w dokumencie.

Dzisiaj napisałem sny pięciu z Waszych graczy - najpewniej będzie to element jednej z trzech pierwszych kolejek. Jestem bardzo podekscytowany torturowaniem Waszych postaci To tak gdybyście zastanawiali się, co chcę zrobić z polami "największy sekret", albo "największa obawa"

Co do konkursu - otrzymałem kilka zgłoszeń, ale o dziwo prawidłowe okazały się jedynie dwa pierwsze Jako że zostały wysłane prawie w tym samym czasie, to nagrodę otrzymują zarówno traveller, jak i rudaad. I tak zginiecie, przez chwilę możecie łudzić się, że to wam jakoś pomoże ^^
 
Ombrose jest offline