Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2020, 21:02   #1
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
[Autorski] Półmiecz - podejście drugie

Cześć!

Szukam chętnego (lub chętnych przy niesamowicie dobrych wiatrach :P) na test poniższej mechaniki do walki zbrojnej, którą stworzyłem:


Niektórzy mogą pamiętać, że parę miesięcy temu założyłem podobną rekrutację, ale nie doszła ona do skutku, gdyż system miał za dużo dziur. Dzięki konstruktywnej krytyce użytkowników forum udało mi się zlokalizować sporo bolączek i przynajmniej podjąć próbę ich naprawienia. Jeśli kogoś interesują szczegóły to można poczytać w tym temacie. ([Autorski]Półmiecz - system walki)

Ze względu na to, że system nie jest łatwy do ogarnięcia na raz, możemy zacząć niewinnym 1vs1 bez pancerzy i umiejętności specjalnych. Możemy też rozgrywać inne scenariusze, zależnie od chęci i determinacji testera - dostosuję się.

Możemy testować czysto mechanicznie i wymieniać się liczbami/decyzjami, a możemy też pojedynek zabudować fabularnie - tutaj również dostosuję się do życzeń testera.

Dzięki za uwagę!
 
Bardiel jest offline