Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2020, 19:30   #14
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ciekawy i originalny pomysł. Jestem za.

Coś takiego byłoby też ciekawe w konwencji np. dworu królewskiego gdzie szerzą się spiski...inspirujące.
To prawda, kiedyś miałem tez pomysł na statek kosmiczny z kosmitami, którzy są nie do odróżnienia od ludzi (inspiracja battlestar galactica). Choć tym razem chciałbym coś z choć odrobiną nawiązania do świąt.

Cieszę się, że jest w tym skromnym gronie zgodność i że dołączyła do nas matka chrzestna. Co do toksyczności, mam nadzieję że nie będzie jej wiele.
Rzeczywistość pokaże, ale marzy nam się sesja z ludźmi, którzy faktycznie będą chcieli pograć, dlatego też założenie jest takie, że będzie to skromniejsza sesja co do ilości uczestników.

Za bardzo nie pamiętam by było toksycznie przy okazji Ankh Morpork, ale może tak to tylko widzę po blisko roku :P Ufam jednak, że jest to możliwe, zwłaszcza jeśli uda się zgromadzić w dużej części grono bardziej otrzaskanych graczy i zważywszy na planowany okres rozegrania sesji :>
 
Rewik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem