Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2020, 11:26   #226
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
- Feliksa - dilera - NPC
Jest ale może edytowałem wcześniej ? Sam już nie wiem

Cytat:
Adam robi za modela do zdjęć często wrzuca je na MySpace narzeka, że Feliks nie chce mu sprzedawać, ale i tak mają dobre relacje.
Cytat:
- Olgi - wytatuowanej punk królowej - BG
Na początku posta, ale nie dziwie się, że mogą umknąć mogłem na końcu wyraźniej oznaczyć

Adam byłby jest niej bardzo pozytywnie nastawiony, i zadowolony, że w klasie jest kolejny barwny ptak walczący z Polską zaściankowością.

Cytat:
Bereniki - frustratki na żółtych papierach- BG
Cytat:
"Jeżeli człowiek określa się przede wszystkim tym w co lubi wsadzać kutasa, albo co lubi jak mu wsadzaja w dupę, to sorry - nie egzystujemy w tej samej kałuzy intelektualnej. Słucha czasem dobrej muzyki i to jedyne co można o nim powiedzieć. Więcej nawet nie chcę wiedzieć."
Adam by na to odpowiedział następująco, a potem zupełnie olał delikwenta:

Cytat:
Cipy też lubię pierdolcu. Do tego są jeszcze osoby, które nie identyfikują, że z żadną płcią, i takie też lubię, ale nie ma co się spodziewać, żeby takie zaściankowe pierdololo jak ty to zrozumiał. Widać jesteś tak ograniczony jak ten język polski i lubisz cały świat szufladkować! Ja te szuflady wyrzucam do góry nogami i jest ciekawiej
Widać coś, co powiedział Bereniki nadepnęło Kowalskiemu na odcisk, bo zwykle nie reagował aż z taką zaciekłością, a potem próbował jeszcze droczyć się z takim wrogiem przez jakieś czas, ale po tym jednorazowym wybuchu zupełnie ignoruje Bernikiego.

@Amandy

Pomyliły mi się relacje myślałem, że ta tancerka jest dziewczyną Wiśniowskiego :P

Adam ma Amande za totalnego pustaa bez gustu ale jest dla niej miły jak dla koleżanki z klasy TYLKO, dlatego że Amanda jest miła dla Moniki i jej broni. Jest to w oczach Adama jedyna dobra cecha tej głupiej dziewczyny bez gustu.

@Julii - najjaśniejszej gwiazdy - BG

Wydaje mi się, że tu byłaby podobna sytuacja co z Ali G podkochuje się próbuje poderwać, ale za wysokie progi na jego nogi :P mogą znać się z jakieś imprez, bo Addamus stara się wbić na wszystkie w okolicy nawet jeżeli nie jest zaproszony :P
 
Brilchan jest offline