Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2020, 08:24   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
No to dlatego postaci są takie dziwaczne a ja dosłownie zrobiłem kolorowego ptaka, ale może sesja będzie subversywna i przeżyje biały hetero rasista piłkarz i jego panna ?

Jak dla mnie największe szanse na bycie last girl ma Bernika, choć z drugiegiej strony znajomość sztuk walki może sprawić, że będzie zbyt pewna siebie i rzuci się na uzbrojonego oponenta a tymczasem specjaliści mówią, że niezależnie od naszego poziomu zaawansowania nie warto się rzucać nawet na gostka z głupim scyzorykiem wbrew temu co nas uczą filmy walki nie są widowiskowe :P

O wszystkim i tak zdecydują rzuty i nasze decyzje np. czy wejdziemy do pomieszczenia gdzie jest morderca ?
 
Brilchan jest offline