Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2020, 18:32   #1318
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Agentom udało się pokonać i Sommę i jej kanał. W tekście ogólnie to będę mówił, że to południowa strona rzeki. Chociaż akurat w okolicy Abbeville to Somma przybiera taki łuk, że jest prawie po osi pn-pd. No ale by już nie mieszać to obecnie agenci dostali się na pd brzeg Sommy.
W takich wypadkach (to już taka porada bardziej na przyszłość, skoro rzeka została pokonana) najlepiej jest używać terminu prawy/lewy brzeg

No cóż, moim zdaniem powinniśmy iść dopóki jest ciemno. Odpocząć można za dnia. Najlepiej by było przez ten las, trzeba by tylko spróbować ominąć całe to zbiorowisko, przeczołgać się krzakami czy coś (raczej wykluczam wersję, że to mogą być sojusznicy). Przy panującym tam hałasie i wciąż panujących ciemnościach nie powinno to być niemożliwe.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline