Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2020, 23:05   #39
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
do MG: czy możemy w rozmowach naszych BG kreować inne osoby ze szkoły (uczniów i nauczycieli), nie będące na wycieczce?
Yep, nie ma problemu

Ogarnąłem, że jutro jestem w pracy od 7 do 22 (przynajmniej według planu), więc już dzisiaj napisałem pierwszego posta. Zaraz założę wątek sesyjny

Btw, miłe zaskoczenie, że jesteśmy już na czwartej stronie komentarzy <3

***

PIERWSZA KOLEJKA
Czas na odpis do czwartku 19.11.


Zaczyna się. Na razie jest spokojnie. Proszę Was o ustalenie między sobą jak siedzicie w autobusie i które miejsca zajęliście.

AUTOBUS.

Po lewej stronie.
1. rząd: Pani Bernadeta
2. rząd: [dwa wolne miejsca]
3. rząd: [dwa wolne miejsca]
4. rząd: [dwa wolne miejsca]
5. rząd: [dwa wolne miejsca]
6. rząd: [dwa wolne miejsca]
7. rząd: [dwa wolne miejsca]

Po prawej stronie.
1. rząd: Pani Ania i pan Piotr
2. rząd: Pan Sebastian i pan Sylwester
3. rząd: [dwa wolne miejsca]
4. rząd: [dwa wolne miejsca]
5. rząd: [dwa wolne miejsca]
6. rząd: [dwa wolne miejsca]
7. rząd: [dwa wolne miejsca]

Ostatni rząd - miejsca dla 5 osób. Zajęła go Agata, Piękna Marta oraz Mateusz. Potencjalnie również Amanda i Alan?
Na razie nie wiadomo jak usiadł Feliks i Ali

To, jak usiądziecie, będzie miało potencjalnie znaczenie w kolejnych kolejkach. Poza tym od tego zależy, z kim będziecie rozmawiać w tej kolejce. Macie freestyle jeśli chodzi o odpis. Możecie zawrzeć co robiliście rano, co robiliście na parkingu, jak wsiadaliście do autobusu, które miejsca zajęliście oraz rozmowę w trakcie jazdy z towarzyszem/towarzyszami. Cokolwiek chcecie z tego.

Następna kolejka zacznie się Waszym przyjazdem do Rowów.

Dobrej zabawy!
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 15-11-2020 o 23:08.
Ombrose jest offline