Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2020, 14:19   #84
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
A tak na poważnie, to nie wahajcie się wyłapywać takich rzeczy Właśnie przeczytałem post Anonima i wzmianka prawnicza uderzyła w moje poczucie humoru. Nawet mam ochotę teraz popełniać więcej takich błędów. Spodziewajcie się w następnej kolejce dronów

BTW - jedna sprawa - dialog z Feliksem i Ali nie był napisany ze mną. Anonim go napisał w całości sam i to jest przykład, jak ogólnie można to robić, jeśli ma się na to ochotę. Jeśli napisze się w zgodzie z charakterem postaci i nie ingerując w jej akcje oraz przekazywane informacje - nie mam nic przeciwko. Jak zawsze - najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Poza tym wciąż możecie pisać do mnie w związku z rozgrywaniem różnych scen, w których udział biorą moi NPC
A jak już przy tym jesteśmy... czy tylko ja wyczułem seksualne napięcie między Wiesławem i Ali? Najbardziej niespodziewany pairing ever
 
Ombrose jest offline