Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2020, 16:20   #181
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
1. Jestem raczej na nie. Po pierwsze, do klimatu RE pasuje mi jak najmniejsza grupa. Po drugie, nowi gracze to kolejne opóźnienie sesji, oraz wszelkie konsekwencje zwiększenia grupy (np. większe ryzyko opóźnień ze względu na 1 zalegający odpis).
2. System walki będzie spoko, jak zaczniemy używać interaktywnej mapy.
3. Jak w RE, czyli walka o przetrwanie a w przerwach jakiś relief w postaci zagadki, dialogu, scenki ujawniającej fragment lore itp.


Feedback:
- nie lubię railroadu, rozumiem, że na początku był konieczny, ale teraz lepiej jakby ekipa robiła, co chce, jak MG chce, by gdzieś poszli, to trzeba ich odpowiednio zachęcić, ale nie zmusić; w kwestii rozwijania szkieletu przygody polecam np. "Five Room Dungeon" Johnna Foura.
- wpisy quality raczej (treść, forma, klimat), przy sytuacjach gdy MG przejmuje kontrolę nad postacią wypadałoby jednak lepiej oddawać ich charakter
- bywały dłuższe przestoje, gdyby nie to, że sama nie mam jakoś nadmiaru czasu (więc potrafię być wyrozumiała w tym aspekcie), to byłaby to jakaś wada
- kontakt z MG, jak dla mnie, na ocenę celującą
- nie wiem jak inni, ale ja bym chciała więcej lore, a nie tylko zaliczanie kolejnych lokacji; co mam na myśli? jakieś listy, notatki itp.; ale nie pisane na kolanie, tylko takie ujawniające duszę danego miejsca i zachowanie ludzi w obliczu zagłady; jak na razie był tylko list pożegnalny burmistrza, ale osobiście liczę na więcej
- liczę na jakieś kolejne pukawki
- moja postać umie otwierać zamki, ale dotychczas był tylko jeden, w dodatku opcjonalny i niedający żadnych profitów :/
- fajnie byłoby dać jakieś dramatyczne wybory, a także takie, które zmienią przyszłe wydarzenia (coś jak w RE3 tylko bardziej)
- pilnowanie porządku na sesji i dyscyplinowanie graczy: dobry plus
- więcej zagadek!

Więcej grzechów nie pamiętam Jak dla mnie, to mówiąc ogólnie sesja jest spoko
 
Alex Tyler jest offline