Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2020, 16:24   #351
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wygląda to tak, że jest to rura z której wylewa się do rzeki woda. Niewiele, bo akurat nie pada j takie tam. Na samym końcu trzeba złapać się uchwytu i skoczyć tak, żeby spaść na suche, a nie do wody pod rurą.

Przy czym Yusuf miał na łapanie drążka messy critical. Jego bestia tak dobrze poradziła sobie z testem na akrobatykę, że z nadludzką szybkością wyskoczyła na górę nabrzeża. Widziała to parka gapiów. Kawałek dalej jest też oddział policji. Mieli Was nie zauważyć, bo tam jest uskok i zejście w dół, no ale wyszło jak wyszło.

Yusuf i Tony są jakieś 3 metry ponad Spoonem, który jest w osłoniętej "zatoczce".
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 16-11-2020 o 21:00.
Mi Raaz jest offline